full page

Монтажно-тягові механізми


Монтажно-тягові механізми


Монтажно-тяговий механізм призначений для ручного підйому і переміщення вантажу по горизонтальній і похилій площині. Широко використовується при будівельно-монтажних, ремонтних роботах, у будівництві та машинобудуванні, а також в аварійно-рятувальних роботах. Принцип роботи заснований на протягуванні сталевого канату через тяговий механізм за допомогою двох пар затискачів, які поперемінно затискають канат із зусиллям пропорційному навантаженню. Використання блоку-поліспасту вдвічі збільшує робоче навантаження монтажно-тягового механізму.


Всі моделі МТМ мають захист від перевантажень. В комплект МТМ входить корпус, телескопічна ручка («рукоять») та оцинкований канат довжиною 20м з гаком.


Для забезпечення довговічної роботи монтажно-тягового механізму необхідно періодично проводити чищення і змащення внутрішніх механізмів, а також стежити за станом канату. З метою збільшення терміну служби МТМ, наша компанія не рекомендує закріпляти, охоплювати «на удавку» та стропити вантажі основним тяговим канатом, що поставляється в комплекті з МТМ. Для цього рекомендується комплектувати МТМ додатковими стропами різної довжини і конструкції.


Схема використання МТМ:


Схема використання МТМ