full page

Болгарський тельфер 2 т
БОЛГАРСЬКИЙ ТЕЛЬФЕР 2 Т


Болгарський тельфер, таль, являє собою електричний вантажопідйомний пристрій, який широко застосовується в різних сферах промисловості. Серед інших аналогів, саме болгарський тельфер 2 т користується найбільшим попитом і використовується в багатьох країнах світу. З його допомогою можна дбайливо переміщати вантаж різних розмірів вагою до двох тонн по вертикалі. Він також підходить і для горизонтального переміщення по прямих радіусних ділянках шляху.


Надійність і міцність болгарського тельфера 2 т роблять можливим його використання при різних температурних режимах. Як правило, обладнання витримує температуру від -40 до + 40ºС.


Застосування пристрою значно збільшує продуктивність праці на підприємствах, де існує необхідність частого переміщення вантажу. Найчастіше болгарський тельфер 2 т застосовується на виробничих підприємствах, складах. Він успішно функціонує в закритих приміщеннях, під навісом і навіть на відкритому повітрі.


Купити за доступною ціною болгарський тельфер 2 т Ви можете в компанії «Волинькрансервіс».


На сьогоднішній день існує велика кількість різновидів тельферів виробництва Болгарії, які розрізняються на стаціонарні та пересувні, відрізняються висотою підйому і вантажопідйомністю. Залежно від умов експлуатації Ви зможете придбати у нас необхідну модель.


Болгарський тельфер 2 т є моделлю із середнім показником вантажопідйомності, висота ж підйому такого тельфера може становити 6 або 12 метрів.


Болгарський тельфер 2 т - це універсальне, надійне і доступне обладнання, яке дозволить значно збільшити продуктивність, прискорити роботу на виробництві, зменшити витрати на робочу силу.